Nazywam się Kinga Tymoszuk, jestem Ekspertem Finansowym. Posiadam 10letnie doświadczenie w branży finansowej i nieruchomości. Pracowałam dla liderów rynków finansowych takich jak ING Bank Śląski czy Deutsche Bank. Byłam menadżerem w firmie mediowej, gdzie odpowiadałam za kontakt z największymi firmami deweloperskimi w kraju m.in. Echo Investment, Ghelamco, Buma, HB Reavis.
Skontaktuj się ze mną +48 513 646 202
kontakt@kingatymoszuk.pl

Podsumowanie minionego roku

Sukces dla mnie to odnalezienie własnej drogi i kroczenie nią każdego dnia. Zapraszam na film podsumowujący miniony rok!

Dziś troszkę z „innej beczki”. Brałam udział w konkursie organizowanym przez Kamilę Rowińską. W związku z tym, że uważam, że należy dzielić się swoją wiedzą postanowiłam go upublicznić. Podsumowuję tutaj miniony rok, ale także pokazuje z jakich materiałów korzystałam aby skutecznie łączyć pracę zawodową i macierzyństwo. W związku że jestem finansistą, a mamy teraz czas kryzysu pomyślałam, że taka inspiracja może Cię zmotywować do działania. Bo wszystko jest w Twoich rękach, tylko musisz podjąć decyzję, że chcesz o siebie zawalczyć.

Jeśli chcesz poznać mnie lepiej i zainspirować się do działania, to ten film jest dla Ciebie.

Koniecznie daj znać co sądzisz!

Video

Audio

Brak komentarzy
Dodaj komentarz