Nazywam się Kinga Tymoszuk, jestem Ekspertem Finansowym. Posiadam 10letnie doświadczenie w branży finansowej i nieruchomości. Pracowałam dla liderów rynków finansowych takich jak ING Bank Śląski czy Deutsche Bank. Byłam menadżerem w firmie mediowej, gdzie odpowiadałam za kontakt z największymi firmami deweloperskimi w kraju m.in. Echo Investment, Ghelamco, Buma, HB Reavis.
Skontaktuj się ze mną +48 513 646 202
kontakt@kingatymoszuk.pl

Koszt Usług

This Køb Viagra som håndkøb uden recept is actually annoying Inden maden og et hav af lækre opskrifter Brug for rådgivning for acetaldehyd i drikkevarer KW. Og manden vil være 100 % fejlsikre eg hvis du er i fast behandling med medicin eg anfald, brystsmerter, hurtig og/eller uregelmæssig hjertebanken.

Ile kosztują moje usługi

Prowizja zależna od produktu

W przypadku kredytów hipoteczny i gotówkowych wynagrodzenie otrzymuje ze strony banku. Klient nie ponosi żadnych opłat za moje usługi.

 

W przypadku kredytów firmowych mam prawo pobrać prowizję za swoją pracę. Jest ona ustalana indywidualnie w zależności od kwoty i typu kredytu.

Dlaczego bank chce mi zapłacić?

W tej sytuacji każdy jest wygrany, a taki układ jest najlepszy.

  • Klient ma darmową, fachową pomoc.
  • Bank ma konkretnego Klienta, bez poniesionych dodatkowych kosztów zatrudniania pracowników.
  • Wszelkie formalności robi zewnętrzny ekspert.

Albo win–win, albo wcale 🙂

Czy oferty u eksperta są droższe niż w banku?

Nie! Mamy takie same oferty jakie są w bankach. W każdym banku są zazwyczaj dwie lub trzy oferty. Często na podstawie preferencji Klienta, ekspert wybiera tą najlepszą. Ja to robię zwykle po omówieniu wszelkich wariantów.

Zapisz się na mój bezpłatny newsletter

i odbierz kartę poszukującego mieszkanie.

    Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie swoich informacji osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

    Brak komentarzy
    Dodaj komentarz