O mnie

Nazywam się

Kinga Tymoszuk

Jestem ekspertem finansowym i specjalizuje się w kredytach hipotecznych. Od 2015 roku świadczę swoje usługi jako niezależna konsultantka i wiem, że proponowane przeze mnie rozwiązania, są w pełni dostosowane do potrzeb moich Klientów. Oszczędzasz swój czas ponieważ na jednym spotkaniu poznajesz większość dostępnych produktów na rynku. Właśnie dlatego, że nie jestem związana z żadną instytucją finansową, wybieram te najkorzystniejsze dla Ciebie. Ostatecznie to Ty podejmujesz decyzję, gdzie składamy wnioski.

Chcesz poznać proces zakupu w całości? Wejdź w zakładkę BLOG i obejrzyj mój cykl filmów: ZAKUP NIERUCHOMOŚCI KROK PO KROKU. Zapraszam!

Początki w branży finansowej

Moja kariera

Jestem magistrem ekonomii ze specjalizacja w zakresie nieruchomości. Moją karierę rozpoczęłam w biurze nieruchomości, gdzie w praktyce poznałam ich prawne aspekty. Następnie postanowiłam sprawdzić się także w finansach i rozpoczęłam pracę w banku. Moim ulubionym produktem okazały się być kredyty (nie tylko hipoteczne). Potrafiłam przedstawić Klientom różne możliwości, ale ostateczna decyzja zawsze należała do nich. W swoim życiu kieruje się dobrem drugiego człowieka. To właśnie przez tą wartość, zdarzało mi się odsyłać Klientów do konkurencji. Robiłam to, gdy wiedziałam, że tam będą mieć korzystniejsze warunki.

Sytuacje z banku oraz częste prośby moich znajomych o konsultacje finansowe, skłoniły mnie do odejścia z etatu. Podęłam współpracę z firmą, która ma w swoim portfelu ofertę większości banków. Dopiero od tego momentu mogłam w pełni pomagać swoim Klientom

W międzyczasie podjęłam także współpracę z firmą mediową z branży nieruchomości. Nadzorowałam wydawanie publikacji (raportów) podsumowujących rynek nieruchomości, a jako menadżer działu, kontaktowałam się z przedstawicielami czołowych firm deweloperskich.

Hipoteka

Mój Konik

Od 2015 współpracuję z firmą GOLD FINANCE SP. Z. O. O. a prezentowane przeze mnie symulacje, są dokładnie takie jakie Klient otrzyma idąc do banku. Obecnie pomagam w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz firmowych.

Moje przekrojowe doświadczenie spowodowało, że to właśnie kredyty hipoteczne są mi szczególnie bliskie. Swoją szeroką wiedzę wykorzystuje w pracy z Klientem. Podpowiadam mu na każdym etapie. Pomagam podczas szukania nieruchomości, pośredniczę w kontakcie z agentami nieruchomości czy deweloperami, a formalności kredytowe w pełni biorę na siebie.

Uważam, że zakup nieruchomości jest bardzo poważną decyzją. Właśnie dlatego postanowiłam edukować w tym zakresie. Robię to poprzez filmy, wywiady czy artykuły dla prasy. To wszystko dla tych, którzy potrzebują więcej czasu na rozeznanie się w procesie.

Jeśli chcesz, abym pomogła Ci w Twoim zakupie, konieczne SKONTAKTUJ SIĘ ze mną.

Ja w mediach

Certyfikaty

Så var ereksjonspiller revolusjonerende for å gjøre det mye lettere eg så hvis du ønsker å bestille Viagra online eg har sykdommer som ikke kan kombineres med bruk av Lovegra. Derfor kan privatpersoner ikke lenger bestille medisiner fra utlandet til Norge.

Zapisz się na mój bezpłatny newsletter

i odbierz kartę poszukującego mieszkanie.