Nazywam się Kinga Tymoszuk, jestem Ekspertem Finansowym. Posiadam 10letnie doświadczenie w branży finansowej i nieruchomości. Pracowałam dla liderów rynków finansowych takich jak ING Bank Śląski czy Deutsche Bank. Byłam menadżerem w firmie mediowej, gdzie odpowiadałam za kontakt z największymi firmami deweloperskimi w kraju m.in. Echo Investment, Ghelamco, Buma, HB Reavis.
Skontaktuj się ze mną +48 513 646 202
kontakt@kingatymoszuk.pl

Nazywam się

Kinga Tymoszuk

Jestem ekspertem finansowym i specjalizuje się w kredytach hipotecznych. Od 2015 roku świadczę swoje usługi jako niezależna konsultantka i wiem, że proponowane przeze mnie rozwiązania, są w pełni dostosowane do potrzeb moich Klientów. Oszczędzasz swój czas ponieważ na jednym spotkaniu poznajesz większość dostępnych produktów na rynku. Właśnie dlatego, że nie jestem związana z żadną instytucją finansową, wybieram te najkorzystniejsze dla Ciebie. Ostatecznie to Ty podejmujesz decyzję, gdzie składamy wnioski.

Chcesz poznać proces zakupu w całości? Wejdź w zakładkę BLOG i obejrzyj mój cykl filmów: ZAKUP NIERUCHOMOŚCI KROK PO KROKU. Zapraszam!

Moja kariera

Początki w branży finansowej

Jestem magistrem ekonomii ze specjalizacja w zakresie nieruchomości. Moją karierę rozpoczęłam w biurze nieruchomości, gdzie w praktyce poznałam ich prawne aspekty. Następnie postanowiłam sprawdzić się także w finansach i rozpoczęłam pracę w banku. Moim ulubionym produktem okazały się być kredyty (nie tylko hipoteczne). Potrafiłam przedstawić Klientom różne możliwości, ale ostateczna decyzja zawsze należała do nich. W swoim życiu kieruje się dobrem drugiego człowieka. To właśnie przez tą wartość, zdarzało mi się odsyłać Klientów do konkurencji. Robiłam to, gdy wiedziałam, że tam będą mieć korzystniejsze warunki.

Sytuacje z banku oraz częste prośby moich znajomych o konsultacje finansowe, skłoniły mnie do odejścia z etatu. Podęłam współpracę z firmą, która ma w swoim portfelu ofertę większości banków. Dopiero od tego momentu mogłam w pełni pomagać swoim Klientom

W międzyczasie podjęłam także współpracę z firmą mediową z branży nieruchomości. Nadzorowałam wydawanie publikacji (raportów) podsumowujących rynek nieruchomości, a jako menadżer działu, kontaktowałam się z przedstawicielami czołowych firm deweloperskich.

Hipoteka to jest mój KONIK

Od 2015 współpracuję z firmą GOLD FINANCE SP. Z. O. O. a prezentowane przeze mnie symulacje, są dokładnie takie jakie Klient otrzyma idąc do banku. Obecnie pomagam w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz firmowych.

Moje przekrojowe doświadczenie spowodowało, że to właśnie kredyty hipoteczne są mi szczególnie bliskie. Swoją szeroką wiedzę wykorzystuje w pracy z Klientem. Podpowiadam mu na każdym etapie. Pomagam podczas szukania nieruchomości, pośredniczę w kontakcie z agentami nieruchomości czy deweloperami, a formalności kredytowe w pełni biorę na siebie.

Uważam, że zakup nieruchomości jest bardzo poważną decyzją. Właśnie dlatego postanowiłam edukować w tym zakresie. Robię to poprzez filmy, wywiady czy artykuły dla prasy. To wszystko dla tych, którzy potrzebują więcej czasu na rozeznanie się w procesie.

Jeśli chcesz abym pomogła Ci w Twoim zakupie, konieczne SKONTAKTUJ SIĘ ze mną.

Ja w mediach

Certyfikaty

Zapisz się na mój bezpłatny newsletter

i odbierz kartę poszukującego mieszkanie.

    Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie swoich informacji osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności.