Nazywam się

Kinga Tymoszuk

Jestem ekspertem kredytowym z segmentu kredytów hipotecznych. Od ponad X lat pomagam w organizacji finansowania zakupu nieruchomości. Nie będąc powiązana z żadną instytucją finansową wybieram dla swoich Klientów najkorzystniejsze dla nich oferty produktów hipotecznych zapewniając tym samym ochronę ich interesów i finansów. Ponadto, współpraca ze mną nie generuje dodatkowych kosztów po stronie klienta gdyż stroną „płacącą” jest bank, od którego otrzymuję wynagrodzenie za podpisaną umowę.

Michał

Z pomocy Kingi jestem bardzo zadowolony, dyspozycyjność oraz profesjonalizm sprawiły że proces uzyskania kredytu przebiegł bardzo sprawnie.

Karol

Wielkie podziękowania dla Kingi za prace jaką włożyła w nasz kredyt hipoteczny. Współpraca przebiegła pomyślnie. Kredyt został bardzo szybko wypłacony czym byliśmy wręcz zaskoczeni. Polecamy!

Marta

Skorzystałam z pomocy Kingi ponieważ poleciła mi ją moja znajoma. Od początku do końca profesjonalne podejście do sprawy. Stały kontakt, który rozwiał wszystkie moje wątpliwości dotyczące procesu kredytu hipotecznego. Serdecznie polecam.

Posty, artykuły, wideo

Najnowsze wpisy

Skorzystaj z formularza i napisz do mnie!

Skontaktuj się ze mną