bezpłatne szkolenie online

Wybierz BEZPIECZNY kredyt hipoteczny i spełnij marzenie o własnej nieruchomości.

3 główne korzyści z udziału w webinarze o BEZPIECZNYM KREDYCIE HIPOTECZNYM

Poznaj najczęstsze przekonania na temat kredytów hipotecznych, które mogą cię hamować przed zakupem wymarzonej nieruchomości i się z nimi rozpraw

Dowiedz się jak można uzyskać tańszy kredyt, czyli główne założenia programu bezpieczny kredyt i pomocy rządu

Poznaj moje wskazówki jak nie popełnić błędu i nie stracić nawet kilkuset tysięcy złotych na nieodpowiedniej ofercie kredytu

Jak w 2023 roku kupić własny dom lub mieszkanie i nie stracić na kredycie hipotecznym?

Dowiedz się jak skorzystać ze wsparcia NOWEGO programu rządowego “Pierwsze Mieszkanie” i uzyskać bezpieczny kredyt 2% bez obaw o rosnące raty oraz niewystarczającą zdolność kredytową.

Zapisz się bezpłatnie na szkolenie o bezpiecznym kredycie hipotecznym:

szkolenie poprowadzi:

Kinga Tymoszuk

Nazywam się Kinga Tymoszuk i jestem ekspertka finansową specjalizującą się w kredytach hipotecznych.

Od 2015 roku świadczę swoje usługi jako niezależna konsultantka i wiem, że proponowane przeze mnie rozwiązania są dostosowane do potrzeb moich Klientów.

Moją Misją jest edukacja Klientów w zakresie finansów, ze szczególnym uwzględnieniem kredytów hipotecznych.


Zależy mi , aby moi Klienci mieli świadomość jak korzystnie wziąć kredyt i jak go szybko i efektywnie spłacić, ponieważ brak wiedzy i odpowiedniej świadomości przysporzył w ostatnim czasie sporo kłopotów wielu osobom.

Wierzę, że świadomość finansowa i dobre poukładanie finansów są kluczowe dla szczęśliwej rodziny.

Z wykształceniem jestem magistrem ekonomii ze specjalizacją w zakresie nieruchomości, a moją wiedzę i doświadczenie potwierdzają pozytywne opinie Klientów oraz wielokrotne wypowiedzi w prasie branżowej czy radiu.

Zobacz wybrane opinie o Kindze z Google i Facebook

Kinga to agentka do zadań specjalnych, która jest realnym wsparciem w całym procesie zakupowym. Znacznie wychodzi poza standardowe doradztwo, organizując cały proces i znajdując rewelacyjne rozwiązania o których nie mieliśmy pojęcia.

Jej doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie dało nam dużo poczucia bezpieczeństwa i pewności co do podejmowanych decyzji.

Michał

Polecam z czystym sumieniem. Mimo, że Pani Kinga jest z Krakowa, a ja z mężem aż z Pomorza, zdecydowaliśmy się na współprace online. Już kiedyś korzystałam z usług doradcy finansowego stacjonarnie, ale zdecydowanie gdybym miała wybierać raz jeszcze, byłaby to Pani Kinga.

Z pewnością w razie potrzeby skorzystam ponownie.

Eliza

Kingę polecił mi znajomy z pracy i z czystym sercem mogę powiedzieć, że gdyby nie ona, to nie mieszkałabym teraz we własnym mieszkaniu!

Kinga jest wspaniałą profesjonalistką i niezrównaną ekspertką w swojej dziedzinie, zawsze przygotowana i rzetelna z indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Weronika

W przypadku mojej rodziny przyszedł czas na zmianę mieszkania. Część środków musieliśmy pozyskać poprzez zaciągnięcie kredytu hipotecznego.

Wtedy poznaliśmy Panią Kingę. Powiem tak…na etapie kupna mieszkania spotkaliśmy bardzo dobrych ekspertów kredytowych ale Pani Kinga była najlepsza.

Ted

Zapisz się na webinar “Bezpieczny kredyt” TERAZ i zapisz datę w kalendarzu!