Nazywam się Kinga Tymoszuk, jestem Ekspertem Finansowym. Posiadam 10letnie doświadczenie w branży finansowej i nieruchomości. Pracowałam dla liderów rynków finansowych takich jak ING Bank Śląski czy Deutsche Bank. Byłam menadżerem w firmie mediowej, gdzie odpowiadałam za kontakt z największymi firmami deweloperskimi w kraju m.in. Echo Investment, Ghelamco, Buma, HB Reavis.
Skontaktuj się ze mną +48 513 646 202
kontakt@kingatymoszuk.pl

Jak wygląda współpraca ze mną

Wstępna rozmowa lub spotkanie

Zapytam o Twoje dochody, zobowiązania, nieruchomość (jeśli kredyt hipoteczny), wysokość raty jaka chcesz płacić. Wszystko po to aby móc przygotować Ci symulacje kredytowe z różnych banków.

Przedstawienie propozycji banków

Po podpisaniu przez Ciebie zgody, przedstawiam wstępne propozycje banków. Wyjaśniam dlaczego te opcje są korzystne. Jeśli chcesz, przedstawiam dodatkowe.

Wybór najkorzystniejszej oferty / złożenie wniosków

Wybieramy banki i składamy wnioski. Proszę Cię o dostarczenie dokumentów finansowych. Często także sama po nie przyjeżdżam. To ja wypełniam wnioski, ty je tylko podpisujesz. Dzięki temu oszczędzasz swój czas na wycieczki do banków. W trakcie procesu kredytowego jesteś na bieżąco informowany o jego przebiegu.

Podpisanie umowy kredytowej

Po decyzji pozytywnej wybieramy bank (z pośród kilku złożonych wniosków) i podpisujesz umowę. Taką umowę otrzymujesz ode mnie odpowiednio wcześniej, abyś mógł się z nią zapoznać przed wizytą w banku. Przy jej podpisywaniu, także Ci towarzyszę. Twój komfort to dla mnie priorytet.

Zapisz się na mój bezpłatny newsletter

i odbierz kartę poszukującego mieszkanie.

    Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie swoich informacji osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności.