Witam Cię na stronie programu
“Wyzwanie PIERWSZE MIESZKANIE”.

Dołącz do 4-dniowego wyzwania i wybierz najkorzystniejszą i bezpieczną opcję finansowania zakupu nieruchomości dla Ciebie i Twojej rodziny! Spełnij marzenie o własnym domu lub mieszkaniu jeszcze w 2023 roku!

 

Chcesz z rzetelnego źródła dowiedzieć się, jak opłacalnie kupić nieruchomość i nie stracić na kredycie hipotecznym?Przeczytaj tę stronę do końca, a dowiesz się, jak to osiągnąć!

 

Właśnie ruszył nabór na 

“Wyzwanie – PIERWSZE MIESZKANIE”.

 

 

Wiem, o co chodzi

bez czytania

Młody inwestorze, mężu, żono, mamo, tato…

Skoro jesteś na tej stronie, to znaczy, że poważnie myślisz o swojej przyszłości i chcesz kupić własny dom lub mieszkanie dla Ciebie, lub Twojej rodziny. Odpowiedz sobie teraz na kilka pytań, aby upewnić się, że jesteś we właściwym miejscu:

Jeżeli na przynajmniej jedno z pytań odpowiedziałeś ,,TAK"...

… to koniecznie zapoznaj się z tym, co dla Ciebie przygotowałam!

Już dziś zapraszam Cię na 4-dniowe:

Wyzwanie PIERWSZE MIESZKANIE

Dzięki niemu przybliżysz się do spełnienia jednego z największych marzeń, czyli posiadania własnego domu lub mieszkania. A marzeniom trzeba trochę pomóc! W jaki sposób? 

 

Zapisując się na “Wyzwanie PIERWSZE MIESZKANIE”.

 

Czy wiesz, że dobry plan i strategia działania to pierwszy krok do realizacji celów! Nie trać jednak czasu na samodzielne wyszukiwanie informacji! Zaufaj ekspertce od rynku nieruchomości i kredytów hipotecznych! 

Marzenie o własnym kącie to nie są mrzonki. 

 

To cel, który możesz osiągnąć
i to jeszcze w 2023 roku!

Poznaj Korzyści

Zapisz się na jedyny taki na rynku program – wyzwanie, dzięki któremu:

Ale co najważniejsze…

Dowiesz się, jak zrealizować marzenie o wspólnym mieszkaniu i wyprowadzić się od rodziców lub przestać wynajmować i tym samy spłacać czyjś kredyt zamiast swojego. 

Brzmi fantastycznie, prawda?

Dołącz na pokład wyzwania i zacznij realizować swój życiowy cel, zamiast jedynie o nim myśleć. Pomogę Ci spełnić marzenie o własnym mieszkaniu lub domu z ogrodem! Ty i Twoja rodzina zasługujecie na To!  

Wiedza, którą Ci przekażę, pomoże Ci lepiej przygotować się do zakupu własnej nieruchomości. Wróć! Wiedza, którą Ci przekażę podczas tych 4 tygodni wyzwania, diametralnie zmieni Twoje podejście do inwestycji. Nie tylko pozbędziesz się fałszywych przekonań, ale podejmiesz pierwsze kroki przybliżające Cię do realizacji celu, jakim jest wymarzony dom lub mieszkanie!

Przekonaj się, czy wyzwanie jest właśnie dla Ciebie:

 

Skoro jesteś na tej stronie, to znaczy, że poważnie myślisz o swojej przyszłości i chcesz kupić własny dom lub mieszkanie dla Ciebie, lub Twojej rodziny. Odpowiedz sobie teraz na kilka pytań, aby upewnić się, że jesteś we właściwym miejscu:

 

Dla kogo NIE JEST to wyzwanie:

Dla osób, które dalej chcą mieszkać kątem u rodziców lub teściów,

Dla osób, którym nie przeszkadza “wyrzucanie” pieniędzy na wynajem,

Dla osób, którym nie zależy na jak najlepszych warunkach kredytu,

Dla osób, które nie chcą skorzystać z preferencyjnych warunków programu “Pierwsze Mieszkanie”.

 

 

 

 

Czujesz, że należysz do tej pierwszej grupy osób, które pragną sfinalizować zakup mieszkania lub domu na preferencyjnych warunkach? 

Opisane stwierdzenia w punkt opisują Twoją sytuację? 

Świetnie! W takim razie…

Czego dowiesz się na szkoleniu?

Nie trać czasu na samodzielne wyszukiwanie informacji! Zaufaj ekspertce od rynku nieruchomości i kredytów hipotecznych! 

Podczas 4-dniowego wyzwania opowiem Ci o tym:

jak wybrać trafną ofertę kredytu,

jakie są najtańsze opcje finansowania dostępne na rynku,

jak ominąć wzrost rat. 

 

Sprawdź więc, jak wygląda program:

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

Dzień 4

Zobacz, co wyróżnia mój autorski program

Moje osobiste wsparcie – prowadzę Cię za rękę, byś czuł się bezpiecznie

Grupa uczestników na Facebooku,by wzajemnie wspierać się i motywować

Spotkania na żywo, abyś utrzymał maksymalną koncentrację podczas wyzwania

Wiedza o mechanizmach kredytowych i rynku nieruchomości – byś mógł skorzystać z mojego doświadczenia i uniknąć błędów

Sprawdzone narzędzia, w tym bardzo wartościowy kalkulator kredytowy

Najlepsze praktyki związane z zakupem mieszkania

Materiały pdf do pracy własnej

Wiedza, którą się z Tobą podzielę, pozwoli Ci bez stresu podjąć decyzję o zakupie własnej nieruchomości i uniknąć najczęstszych błędów związanych z kredytem hipotecznym

 

Ale to nie wszystko!

 

Przygotowałam dla Ciebie dodatkowe materiały, dzięki którym jeszcze lepiej przygotujesz się do zakupu nieruchomości. 

PAKIET STANDARD
ZA 199 ZŁ

– 4 sesje szkoleniowe 60 min

-WORKBOOK do pracy własnej

– Zamknięta grupa na Facebooku, na której

uzyskasz bieżące informacje związane z kredytami

 

 

 

PAKIET VIP
ZA 399 ZŁ

– 4 sesje szkoleniowe 60 min

– WORKBOOK do pracy własnej

– Zamknięta grupa na Facebooku, na której uzyskasz bieżące informacje związane z kredytami

– 3X30 min sesja Q&A przed 2, 3 i 4 dniem wyzwania

– dostęp do nagrań przez 6 mcy 

– dostęp do kalkulatora kredytowego przez 6 mcy 

Uwaga! Tylko do niedzieli obowiązuję aktualna cena wyzwania. Od poniedziałku WZRASTA a jeśli dołączysz na pokład do piątku 09.06. 2023 do godz. 23.59, za zakup wyzwania w dowolnym pakiecie otrzymasz ode mnie kolejne bonusy:

bonus 1 — check lista dokumentów kredytowych  do zakupu mieszkania/budowy domu.

bonus 2 — 7 błedów, które mogą Cię wiele kosztować, a nawet uniemożliwić udział w programie “Bezpieczny kredyt”. 

Wartość tych bonusów to 1100 złotych! Tylko bonusów, bez wyzwania!

A umówmy się, jeśli nie posiadasz wiedzy dotyczącej mechanizmów finansowania kredytów, to może się okazać, że popełnisz błędy, wybierzesz niekorzystną ofertę lub zostaniesz oszukany…

Przekonaj się, czy wyzwanie jest właśnie dla Ciebie:

Zdaję sobie sprawę, że w obecnej sytuacji rynkowej trudno jest młodym ludziom zrealizować marzenie o własnym domu. Szalejąca inflacja, zbyt niskie zarobki wynikające z braku doświadczenia zawodowego – to nie jest sytuacja sprzyjająca myślom o własnym kącie i spłacie kredytu. Wszyscy słyszymy wokół o rosnących ratach zaciągniętych zobowiązań. Nic więc dziwnego, że wiele małżeństw decyduje się na mieszkanie kątem u rodziców lub na drogi i nieopłacalny wynajem mieszkania. Po cichu jednak większość z tych osób marzy o “przejściu na swoje”, uniezależnieniu się i życiu na własnych zasadach.

Na szczęście rozwiązaniem sytuacji jest rozpoczynający się program “Pierwsze Mieszkanie”. To szansa dla młodych ludzi na zakup wymarzonego domu z ogródkiem lub mieszkania na własność na niezwykle korzystnych warunkach finansowych. 

Zdaję sobie jednak sprawę, że udział w programie może rodzić masę pytań. Program jest nowy i wiele w nim niejasności. Poza tym nie wszyscy znają się na rynku nieruchomości i nie rozumieją mechanizmu działania kredytów hipotecznych. A decyzja o kupnie nieruchomości musi być przemyślana…

Dlatego też opracowałam 4-dniowe ”Wyzwanie – PIERWSZE MIESZKANIE”.

Mój autorski program powstał z myślą o osobach takich osobach jak TY! 

Młodych, na początku swojego dorobku życiowego, marzących o własnym mieszkaniu lub domu.

 

Weź sprawy w swoje ręcę i…

Zapisz się na wyzwanie i dowiedz się, jak skorzystać z kredytu hipotecznego, a także ze wsparcia NOWEGO programu rządowego

 “Pierwsze Mieszkanie” i uzyskać bezpieczny kredyt 2% bez obaw o rosnące raty oraz niewystarczającą zdolność kredytową.

Kinga, brzmi super, ale czy to dobry moment na zakup mieszkania?

Kryzys

Inflacja

Brak wkładu własnego…

Tak!

To jest właśnie ten moment, w którym nie stać Cię na płacenie za wynajem cudzego mieszkania i przepalania pieniędzy z powodu rosnącej inflacji!

Przełam ten błędny schemat i zacznij kierować swoim życiem.

Program “Pierwsze Mieszkanie” to najlepsza opcja dla młodych osób, które marzą o własnej nieruchomości, ale nie mają pieniędzy na wkład własny. Druga szansa na tak preferencyjne warunki kredytu już może się nie powtórzyć!

Wyzwanie to rzetelna wiedza, dzięki której możesz uniknąć kosztownych błędów przy finalizacji inwestycji! Zastanów się… dostęp do wyzwania w najtańszym pakiecie to mniej niż standardowe zakupy w sklepie. Za jedyne 199 zł możesz oszczędzić konkretną sumę pieniędzy. Nawet kilkanaście tysięcy złotych! Zdradzę Ci, że znam klientów, którzy przez wybór nieodpowiedniego kredytu stracili prawie 152 TYŚ ZŁ!

Czy wiesz, że różnica pomiędzy najtańszą a najdroższą ofertą  kredytową, może wynosić nawet 150 – 200 tyś. zł w całkowitym koszcie? Sprawdzasz wszystkie oferty banków, zanim wybierzesz tą najlepszą i najkorzystniejszą dla Ciebie? Czy stać Cię na błąd niewiedzy i ignorancji?

No właśnie…

Ale wiem jedno – stać Cię na wzięcie udziału w programie, dzięki któremu unikniesz błędów i zabezpieczysz swój portfel! Dostęp do wyzwania potraktuj jak inwestycję w stabilną przyszłość Twojej rodziny! Oszczędzisz nie tylko pieniądze, ale także… czas i nerwy!

Ucz się od eksperta, za którym stoją wyniki!

9/10 moich Klientów uzyskuje finansowanie.

Kim jestem i dlaczego to właśnie ja powinnam doradzać Ci w podjęciu życiowej decyzji o skorzystaniu z kredytu hipotecznego? 

Nazywam się Kinga Tymoszuk.

Skutecznie pomagam klientom wybrać najlepsze dla nich opcje finansowania nieruchomości. Z powodzeniem prowadzę pod własną marką firmę jako ekspert finansowy i doradca kredytowy, a także współpracuję z pośrednikiem Lendi sp. z o.o.  

Jestem ekspertką branży finansów nieruchomości z ponad 10-letnim doświadczeniem. Moją specjalizacją są kredyty hipoteczne. Jako niezależna konsultantka pomagam moim Klientom, dobierając usługi finansowe skrojone na miarę ich potrzeb. Dzięki współpracy ze mną Klienci oszczędzają nie tylko pieniądze, ale również czas, ponieważ otrzymują ode mnie kompleksowe informacje o dostępnych na rynku produktach. Ta pigułka wiedzy to dla wielu inwestorów ogromna wartość! Dzięki temu, że nie jestem związana z żadną instytucją finansową, wybieram opcje najlepsze dla moich Klientów. Ostatecznie to Klient decyduje, do którego banku składamy wniosek kredytowy. Mam pewność, że rozwiązania, które proponuję, są dla nich najlepsze. Wiem, jak optymalnie wykorzystywać możliwości kredytowe moich Klientów tak, aby mogli cieszyć się własną nieruchomością, a przy tym nie odczuwali przeciążenia finansowego.

Bezpieczeństwo i zaufanie przede wszystkim!

Moją misją jest edukacja Klientów w zakresie finansów, ze szczególną uwagą dla kredytów hipotecznych. Moim celem jest, aby Klienci czerpali radość z własnego domu czy mieszkania bez zmartwień o zadłużenie i spłacanie rosnących rat. Wiem, że kluczem do szybkiej i efektywnej spłaty kredytu jest dostęp do wiedzy oraz świadomość mechanizmów finansowych.

Wierzę, że świadomość finansowa i optymalne poukładanie finansów są kluczowe dla osiągnięcia stanu szczęścia i równowagi dla każdej rodziny. A ja potrafię skutecznie pomóc w uzyskaniu tej stabilności. Moje wsparcie na drodze do własnej nieruchomości lub ustabilizowania zaburzonej sytuacji finansowej odmienia los wielu ludzi i rodzin. To daje mi największą motywację do dalszej pracy!

Moją wiedzą dzielę się również w mediach. Publikowałam artykuły i wypowiedzi eksperckie dla pism branżowych, m.in. “Krakowski Rynek Nieruchomości”, portal KRN.pl, Biznesinfo.pl. Udzieliłam wywiadów dla Radia Kraków i Radia Park FM.

Moją wiedzę oraz doświadczenie potwierdzają pozytywne opinie Klientów.

Jestem przekonana, że to Cię przekonuje! Ale jeśli wciąż się wahasz, to sprawdź opinie klientów, którym pomogłam spełnić marzenie o własnym domu z ogródkiem:

Kinga to agentka do zadań specjalnych, która jest realnym wsparciem w całym procesie zakupowym. Znacznie wychodzi poza standardowe doradztwo, organizując cały proces i znajdując rewelacyjne rozwiązania o których nie mieliśmy pojęcia.

Jej doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie dało nam dużo poczucia bezpieczeństwa i pewności co do podejmowanych decyzji.

Michał

Polecam z czystym sumieniem. Mimo, że Pani Kinga jest z Krakowa, a ja z mężem aż z Pomorza, zdecydowaliśmy się na współprace online. Już kiedyś korzystałam z usług doradcy finansowego stacjonarnie, ale zdecydowanie gdybym miała wybierać raz jeszcze, byłaby to Pani Kinga.

Z pewnością w razie potrzeby skorzystam ponownie.

Eliza

Kingę polecił mi znajomy z pracy i z czystym sercem mogę powiedzieć, że gdyby nie ona, to nie mieszkałabym teraz we własnym mieszkaniu!

Kinga jest wspaniałą profesjonalistką i niezrównaną ekspertką w swojej dziedzinie, zawsze przygotowana i rzetelna z indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Weronika

W przypadku mojej rodziny przyszedł czas na zmianę mieszkania. Część środków musieliśmy pozyskać poprzez zaciągnięcie kredytu hipotecznego.

Wtedy poznaliśmy Panią Kingę. Powiem tak…na etapie kupna mieszkania spotkaliśmy bardzo dobrych ekspertów kredytowych ale Pani Kinga była najlepsza.

Ted